Rekordowe Biegi Lewarta

Pogoda dopisała i na starcie XVIII „Biegów Lewarta” stanęło blisko 400-u zawodników  i miłośników biegania.

W imprezie organizowanej w jest ramach  Grand Prix Polski Południowo  Wschodniej”, oprócz zawodników startujących w klasyfikacji punktowej  wzięli udział biegacze , którzy w ten sposób postanowili  zadbać o swoje zdrowie.  Wśród mężczyzn zwyciężył Artur Kern z Unii Hrubieszów przed Maciejem Badurkiem i Przemysławem Dąbrowskim z AZS-AWF Biała Podlaska. Bieg kobiet wygrała Izabela Trzaskalska z Terespola wyprzedzając na mecie Danutę Woszczek z Olimpu Kozienice i Magdalenę Karpińską z Oriona Radzyń Podlaski. Oprócz biegu głównego na dystansie 5000 metrów,  dziewczęta i chłopcy mieli do wyboru 13 kategorii wiekowych w biegach szkolnych. W licznym gronie 43 uczestników odbył się bieg dla przedszkolaków. W biegu VIP-ów trzecie miejsce zajął burmistrz Janusz Bodziacki. Ogółem kilkuset uczestników rywalizowało w lubartowskiej imprezie sportowej pod hasłem „bieg po zdrowie”. Szczegółowe wyniki ukażą się niebawem na stronie mklnefryt.ubf.pl

Data opublikowania: 09:04, 24 kwietnia 2012

Kategorie: Aktualności