Aktualności

Jesteś tu: Lubartów > Strona główna

W szkołach już cieplej. Miasto ogłasza kolejne przetargi

Burmistrz Miasta Lubartów ogłosił przetargi na termomodernizację dwóch kolejnych szkół. Chodzi o budynek II Liceum Ogólnokształcącego oraz Szkołę Podstawową nr 3.

Narodowe Święto Niepodległości

Lubartowianie świętowali w niedzielę 11 listopada 100 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Uroczystości rozpoczęły się Mszą św. w Bazylice św. Anny. Ważnym momentem było odsłonięcie na budynku Lubartowskiego Ośrodka Kultury pamiątkowej tablicy poświęconej pamięci lubartowian poległych w czasie I wojny św. i wojny polsko - bolszewickiej.

Pamięci bohaterów walczących za ojczyznę

9 listopada rozpoczęły się w Lubartowie obchody 100- lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

Rozdano nagrody w konkursie na widokówkę

Konkurs plastyczny "Widokówka z Lubartowa z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości" rozstrzygnięty. Wręczenie nagród miało miejsce 6 listopada w Lubartowskim Ośrodku Kultury.

100 GODZIN NA ROWERACH DLA NIEPODLEGŁEJ

W dniach 7-11 listopada Grupa Rowerowa TSR z Lubartowa organizuje wydarzenie upamiętniające 100-lecie odzyskania przez Polskę Niepodległości. Organizatorzy zapraszają wszystkich rowerzystów (osoby niepełnoletnie pod opieką osoby dorosłej) do dołączenia do akcji.

Burmistrz o niewłaściwych zachowaniach w kampanii wyborczej

Na konferencję, między innymi na temat zachowań, metod i stylu postępowania w kampanii wyborczej, zaprosił media 30 października burmistrz Janusz Bodziacki.

Podziękowania dla burmistrza za pomoc w organizacji Kongresu polsko - amerykańskiego

Biuro Wojewody Lubelskiego wystosowało podziękowania pod adresem Burmistrza Miasta Lubartów Janusza Bodziackiego, w związku z organizacją Kongresu polsko – amerykańskiego.

Kawiarenka z widokówką w LOK

W galerii Lubartowskiego Ośrodka Kultury funkcjonuje Kawiarenka z widokówką. Każdy mieszkaniec może przyjść i zaadresować wybraną pocztówkę, a ona zostanie wysłana do wybranego miasta w Polsce. Pierwsze widokówki 29 października adresował burmistrz Janusz Bodziacki.

Mistrzostwa w pływaniu o Puchar Burmistrza Miasta Lubartów

27 października na pływalni MOSiR Lubartów odbyły się zawody pływackie „VI Mistrzostwa w pływaniu o Puchar Burmistrza Miasta Lubartowa”. Ponad 170 zawodników i zawodniczek z województwa lubelskiego rywalizowało w 44 konkurencjach. Imprezę zorganizował Lubartowski Klub Pływacki SKALAR przy współpracy z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Lubartowie.

Archiwum

Kalendarz imprez

Listopad 2018
PnWtŚrCzPtSoN
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Projekty UE
RCL
Dzienniki Ustaw
Monitor Polski