Aktualności

Jesteś tu: Lubartów > Aktualności

Wigilia w Urzędzie Miasta

Na wspólnej Wigilii w Urzędzie Miasta Lubartów 18 grudnia spotkali się samorządowcy oraz zaproszeni goście.

Spotkanie rozpoczęło się od części artystycznej w wykonaniu uczniów Społecznej Szkoły Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Lubartowie. Przybyli na nie dziekan dekanatu lubartowskiego ks. Andrzej Juźko, proboszcz Parafii MBNP ks. Andrzej Sarna, ojciec Dariusz Miastowski, gwardian Klasztoru Kapucynów w Lubartowie. W spotkaniu wzięli też udział kierownicy jednostek podległych miastu, radni, dyrektorzy szkół i przedszkoli, placówek kultury oraz przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji, Nadleśnictwa Lubartów, KRUS, Urzędu Skarbowego, Powiatowej Stacji Sanitarno -Epidemiologicznej, ZUS i Rady Seniorów Miasta Lubartów.

 

Gości powitał gospodarz spotkania burmistrz Janusz Bodziacki: - Spotykamy się, aby przeżywać prawdę, która historycznie miała miejsce 2 tysiące lat temu, ale jest żywa w naszych rodzinach. Chciałbym wyrazić radość z tego spotkania i podziękować Państwu za przybycie. Życzę wam wszystkiego najlepszego – mówił burmistrz Janusz Bodziacki.

Zgodnie z tradycją przeczytano fragment ewangelii o narodzeniu Jezusa i zaśpiewano kolędę. Modlitwę odmówił ks. Andrzej Juźko, który życzył też zebranym błogosławieństwa Bożej Dzieciny, podejmowania wyzwań w nowym roku i pielęgnowania pozytywnych wartości. Burmistrz Janusz Bodziacki zaprosił wszystkich do podzielenia się opłatkiem i spędzenia czasu w miłej atmosferze.

Zobacz także:

Więcej informacji w Archiwum

Kalendarz imprez

Grudzieñ 2018
PnWtŚrCzPtSoN
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Projekty UE
RCL
Dzienniki Ustaw
Monitor Polski