Archiwum

Jesteś tu: Lubartów > Aktualności (Archiwum) > "A w sercu ciągle maj"

"A w sercu ciągle maj"

Po raz piąty zorganizowano w Szkole Podstawowej nr 3 w Lubartowie uroczystość dla seniorów pod hasłem "A w sercu ciągle maj".

Spotkanie zostało przygotowane 13 czerwca przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej i Dzienny Dom Pomocy Społecznej w Lubartowie dla swoich podopiecznych. na uroczystość zaproszono przedstawicieli Rady Seniorów Miasta Lubartów, Uniwersytetu Trzeciego Wieku, Związku Emerytów i Rencistów, Stowarzyszenia Inicjatyw Lokalnych i Domu Pomocy Społecznej w Jadwinowie.

- Bardzo się cieszę z dzisiejszego spotkania. Jest mi miło, że państwo tu przybyliście. Życzę wszystkiego najlepszego, dużo radości i przede wszystkim dobrej zabawy - mówiła Halina Stanisławska, zastępca dyrektora MOPS.

 

Jak co roku w spotkaniu uczestniczył burmistrz Janusz Bodziacki, który życzył seniorom wspaniałej zabawy:

- Z wielką radością i zaszczytem korzystam z waszego zaproszenia. Przychodzę tutaj, aby pochylić przed wami głowę, aby z wami pobyć. Chciałbym podziękować, że przychodzicie na spotkania, że pomimo trudności możemy przeżywać życie dobrze i pięknie. Spotykamy się, aby napawać się radością. Życzę dobrych wrażeń i niech każdy z nas ma w sercu optymizm - powiedział burmistrz Janusz Bodziacki.

 

W programie imprezy, którą prowadziły Edyta Unkiewicz i Małgorzata Strukowicz, były występy wokalne uczniów Szkoły Podstawowej nr 3, a improwizację przedstawiły dzieci ze świetlicy środowiskowej. Seniorzy mieli przygotowany poczęstunek, uczestniczyli w pokazie mody, brali też udział we wspólnym tańcu. Na zakończenie wystąpiła kapela ludowa "Lubartowiacy".

 

 

Opublikowano: 2018-06-14 10:28:00

Zobacz także:

Więcej informacji w Archiwum

Kalendarz imprez

Listopad 2019
PnWtŚrCzPtSoN
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
Projekty UE
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
CLIP VIDEO LUBARTÓW
RCL
Dzienniki Ustaw
Monitor Polski